Widget Image

Bernh. Botolfsen Import AS importerer det meste som finnes av frisk frukt og grønnsaker – direkte – fra alle verdenshjørner, og sammen med det vi tar inn fra våre norske leverandører, selger vi hvert år store kvantum med frukt og grønt av ypperste kvalitet til våre kunder.

+47 22 07 69 50
post@bbimp.no

Våre ansatte

Vårt team har lang erfaring i og god trening med å kunne sortere og håndtere frukten og grønnsakene, og vurdere modningsgrad og holdbarhet før de leveres til kunden. Først når vi vet at våre kunder har fått beste kvalitet, er både kunden og vi fornøyd.

Harald Wethal

Daglig leder

Telefon: +47 22 07 69 52
Mobil: +47 917 44 522

E-post: harald.wethal@bbimp.no

Trond Selboe

Salg/innkjøp

Telefon: +47 22 07 69 69
Mobil: +47 917 82 620

E-post: trond.selboe@bbimp.no

Kjetil Skovdahl

Salg/innkjøp

Telefon: +47 22 07 69 67
Mobil: +47 951 58 042

E-post: kjetil.skovdahl@bbimp.no

Bente Finsen

Salg/innkjøp

Telefon: +47 22 07 69 55 / +47 22 07 69 95
Mobil: +47 910 00 835

E-post: bente.finsen@bbimp.no

Pål Østlie

Salg/innkjøp

Telefon: +47 22 07 69 68
Mobil: +47 970 00 083

E-post: pal.ostlie@bbimp.no

Marit Frøsaker

Regnskapssjef

Lise Gunhild Wenger

Regnskap/lønn

Leif Børstad

Formann lager

Telefon: +47 22 07 69 60 / +47 22 64 67 15
Mobil: +47 984 47 541

E-post: lager@bbimp.no

Jens Mehren

Ass. lagerformann

Erik Welten

Kvalitetskontroll

Telefon: +47 22 07 69 53
E-post: erik.welten@bbimp.no

Øivind Hellem Olsen

Lager/sjåfør

Tore Solberg

Lager/sjåfør

Espen Solem

Lager

Rune Andersen

Lager